Lagbilder / Helfigur / Profilbilder tas den 30/11!

Postet av Ullensaker Flyers den 9. Nov 2015

Da er det klart!


Klubbens grafiske samarbeidspartner og fotograf Niclas Olsson tar bilder av alle klubbens lag mandag den 30. november, i tidsrommet 17.30 - 20.15. Program vil bli satt opp. Bildetakingen vil foregå på isen, et lag av gangen. Alle medlemmer får produsert og tilbud om å kjøpe lagbilder, samt hefigur bilder og portrettbilder (brystet og opp).

Prisene for bilder vil bli svært gunstige (les - mye billigere) sammenlignet med de store kjedene for slik type fotografering.


Lagleder mottar praktisk informasjon til distribusjon så snart alle detaljer er klare

Vennligst sett av tid denne dagen, alle sammen!


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline