Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn Beskrivelse Plasser Valg
Tir 25 Sep
kl 17:30 - 18:20
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:30 - 19:20
MV/Goalie - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 16:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:30 - 22:00
U16 kamp - gard 4 og 1
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 15:50 - 17:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
2010 (U9)  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 10:00 - 10:50
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 11:00 - 12:50
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Lør 29 Sep
kl 13:00 - 13:50
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 14:00 - 14:50
U10 - gard 2
2009 (U10)  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 16:00 - 16:50
SAS - gard 1
Utleie  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Fortnight on Ice - Døli recruits - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 12:00 - 13:20
U16 jenter - gard 4
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 13:30 - 14:20
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Søn 30 Sep
kl 14:30 - 15:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 14:30 - 15:20
JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 15:30 - 16:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 18:00 - 20:30
U15 - kamp – gard 3 og 2 (gjester)
2004 (U15)  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 21:00 - 22:00
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 10:00 - 11:30
Frigåing ukp, (HUSK HJELM)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 12:30 - 14:00
Frigåing mkp, (HUSK HJELM m/gitter)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 10:00 - 11:30
Frigåing ukp, (HUSK HJELM)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 12:30 - 14:00
Frigåing mkp, (HUSK HJELM m/gitter)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 17:30 - 18:20
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills&P-skate - gard 2&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 10:00 - 11:30
Frigåing ukp, (HUSK HJELM)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 12:30 - 14:00
Frigåing mkp, (HUSK HJELM m/gitter)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 16:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 10:00 - 11:30
Frigåing ukp, (HUSK HJELM)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 12:30 - 14:00
Frigåing mkp, (HUSK HJELM m/gitter)
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 19:30 - 20:20
A-lag gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 15:50 - 17:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
2010 (U9)  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 10:00 - 10:50
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 11:00 - 12:50
U16 jenter - gard 4
Jentelaget  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 13:00 - 13:50
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 14:00 - 14:50
U10 - gard 2
2009 (U10)  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 15:00 - 17:30
U16 kamp - gard 3 og 1
2003 (U16)  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 18:00 - 19:00
Fortnight on Ice - Døli recruits - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 12:00 - 14:20
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Søn 7 Okt
kl 14:30 - 15:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 14:30 - 15:20
JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 15:30 - 16:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 17:30 - 18:50
U16 - gard 4
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 20:00 - 20:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 21:00 - 22:00
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:00 - 17:40
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:40 - 18:20
Skøyteskole - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 18:30 - 19:20
MV/Goalie - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 14:00 - 15:10
HFOY - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 15:10 - 16:20
HFOE - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 16:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 19:30 - 20:20
A-lag gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 15:50 - 17:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
2010 (U9)  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 10:00 - 10:50
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 11:00 - 11:50
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 12:00 - 12:50
Skøyteskole - gard 3&2
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 13:00 - 15:30
U16 kamp - gard 4 og 1
2003 (U16)  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 15:40 - 16:10
Oppvarming
A-laget  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 16:30 - 19:30
A-laget kamp – gard 3 og 2 (gjester)
A-laget  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 12:00 - 13:20
U16 jenter - gard 4
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 13:30 - 14:20
Disponibel tid
Ullensaker Issportklubb  
Send spørsmål til su@ullis.no   Les mer  
Søn 14 Okt
kl 14:30 - 15:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 14:30 - 15:20
JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 15:30 - 16:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 17:30 - 18:50
U16 - gard 4
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 20:00 - 20:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 21:00 - 22:00
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 17:00 - 17:40
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 17:40 - 18:20
Skøyteskole - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills&P-skate - gard 2&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran kamp - gard 4 og 1
Veteran  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 14:00 - 15:10
HFOY - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 15:10 - 16:20
HFOE - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 16:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U13)  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 22 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 20 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 19 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 18 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 17 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 13 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 12 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 11 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 10 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 9 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 6 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 5 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 4 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 3 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 2 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 1 Mai
kl 07:00 - 07:30
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 20:20 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 19:00 - 20:10
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 4
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 17:00 - 17:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 17:00 - 17:50
U9 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 21:00 - 21:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 16:00 - 17:20
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 15:00 - 15:50
Jentelaget - gard 2
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 14:00 - 14:50
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 13:00 - 13:50
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 12:00 - 12:50
U10 - gard 1
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 11:00 - 11:50
U8 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 09:00 - 10:50
U11 - garderobe 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Lør 28 Apr
kl 10:00 - 16:50
Elefant-Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 17:00 - 17:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 15:50 - 16:50
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 4
B-laget  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 18:30 - 20:20
Jentelaget - gard 2&3
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 21:30 - 22:20
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 20:00 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 20:00 - 21:00
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 18:00 - 18:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 17:00 - 17:50
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 17:00 - 17:50
U7 - gard 4
2011 (U8)  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 2
B-laget  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 18:30 - 19:20
MV - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 16:00 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 16:00 - 16:50
Flyers balansetrening, gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 20:20 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 19:00 - 20:10
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 4
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 17:00 - 17:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 17:00 - 17:50
U9 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 21:00 - 21:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 16:00 - 17:20
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 15:00 - 15:50
Jentelaget - gard 2
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 14:00 - 14:50
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 13:00 - 13:50
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Lør 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Captain's Cup - finale
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 21 Apr
kl 16:00 - 18:00
Håkon, curling
Ullensaker Stones  
  Les mer  
Lør 21 Apr
kl 09:00 - 16:00
U8 Flyers vårcup
2010 (U9)  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 17:00 - 17:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 15:50 - 16:50
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 21:30 - 22:30
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 18:30 - 21:20
Curling
Ullensaker Stones  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 21:30 - 22:30
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 20:00 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 20:00 - 21:00
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 18:00 - 18:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 17:00 - 17:50
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 17:00 - 17:50
U7 - gard 4
2011 (U8)  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 21:30 - 22:30
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 20:30 - 21:20
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills&P-skate - gard 3&4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 18:30 - 19:20
Flyers > MV - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 16:00 - 18:20
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 16:00 - 16:50
Flyers balansetrening, gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 21:30 - 22:30
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 20:20 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 4
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 17:00 - 17:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 17:00 - 17:50
U9 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 21:00 - 21:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 20:00 - 20:50
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 19:00 - 19:50
Captains Cup
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 15:00 - 15:50
Jentelaget - gard 2
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 14:00 - 14:50
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 13:00 - 13:50
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 11:30 - 12:50
U10 - gard 3&1 (gjester)
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 10:00 - 11:20
U13
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 4
2010 (U9)  
  Les mer  
Lør 14 Apr
kl 16:30 - 19:00
U13 - Lene
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 14 Apr
kl 12:00 - 13:50
U7 - avslutning / gard 1
2011 (U8)  
5 lag   Les mer  
Lør 14 Apr
kl 10:00 - 11:50
U11 - gard 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 17:00 - 17:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 20:30 - 21:20
Captains Cup 2&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 19:30 - 20:20
Captains Cup - gard 1&4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 2&3
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 21:30 - 22:20
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 20:00 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 20:00 - 21:00
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 18:00 - 18:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 17:00 - 17:50
U7 - gard 4
2011 (U8)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 17:00 - 17:50
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 2
B-laget  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 18:30 - 19:20
MV - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 16:00 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 16:00 - 16:50
Flyers balansetrening, gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 20:20 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 19:00 - 20:10
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 4
2007 (U12)  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 17:00 - 17:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 17:00 - 17:50
U9 - gard 1
2009 (U10)  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 21:00 - 21:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 16:00 - 17:20
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 15:00 - 15:50
Jentelaget - gard 2
Jentelaget  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 14:00 - 14:50
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 13:00 - 13:50
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 11:30 - 12:50
U10 - gard 3&1 (gjester)
2008 (U11)  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 10:00 - 10:50
U7 - gard 2
2011 (U8)  
  Les mer  
Lør 7 Apr
kl 17:10 - 19:10
Innebandy (Green)
Utleie  
  Les mer  
Lør 7 Apr
kl 14:00 - 17:00
AIHK, punktsamling
Utleie  
  Les mer  
Lør 7 Apr
kl 10:00 - 13:50
U11 - gard 1 & 3 (1 gjester)
2007 (U12)  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 20:00 - 20:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 19:00 - 19:50
MV - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 17:00 - 17:50
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 15:50 - 16:50
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 4
B-laget  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 19:30 - 20:20
Jentene mot gutta - gard 2&3
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 2
Jentelaget  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
2009 (U10)  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 16:00 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 21:30 - 22:20
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 20:00 - 21:20
U15 - gard 2
2003 (U16)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 20:00 - 21:00
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 18:00 - 18:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 2
2007 (U12)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 17:00 - 17:50
U8 - gard 1
2010 (U9)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 17:00 - 17:50
U7 - gard 4
2011 (U8)  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 2
B-laget  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills&P-skate - gard 3&4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 16:00 - 16:50
Flyers balansetrening, gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 16:00 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 00:00 - 23:59
Påske
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 21:30 - 22:20
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 18:00 - 18:50
U10 - gard 3
2008 (U11)  
  Les mer  
Tir 27 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Tir 27 Mar
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 2
B-laget  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 19:30 - 20:50
U14 - gard 3
2004 (U15)  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 4
2007 (U12)  
  Les mer  

Aktiviteter idag

Se alle

Upcoming Events

Levert av IdrettenOnline