Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 16 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 16 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 16 Sep
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 16 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 17 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 17 Sep
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 17 Sep
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 1
U16  
Tir 17 Sep
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 17 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 17 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 18 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 18 Sep
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 18 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 18 Sep
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
Ons 18 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 18 Sep
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 19 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 19 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 19 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 19 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 19 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 19 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 20 Sep
kl 16:00 - 17:20
U16 - gard 2
U16  
Fre 20 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 20 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
U10  
Fre 20 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 20 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 20 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
Fre 20 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
U18  
Fre 20 Sep
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 21 Sep
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 21 Sep
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
U11  
Lør 21 Sep
kl 17:00 - 19:20
U16 Seriekamp 4 / Holmen 1
U16  
Søn 22 Sep
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 22 Sep
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 22 Sep
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 22 Sep
kl 16:30 - 17:00
U18 Oppvarming
U18  
Søn 22 Sep
kl 17:00 - 19:30
U18 treningskamp Gjøvik gard 1-4
U18  
Søn 22 Sep
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 22 Sep
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 22 Sep
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 23 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 23 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 23 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 23 Sep
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 23 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 24 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 24 Sep
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 1
U16  
Tir 24 Sep
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 24 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 24 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 25 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 25 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 25 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 25 Sep
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
Ons 25 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 25 Sep
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 26 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 26 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Tor 26 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Tor 26 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 26 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 26 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 26 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 26 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 26 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 26 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 27 Sep
kl 16:00 - 17:20
U16 - gard 2
U16  
Fre 27 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 27 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
U10  
Fre 27 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 27 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 27 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
Fre 27 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
U18  
Fre 27 Sep
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 28 Sep
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
U11  
Lør 28 Sep
kl 11:00 - 12:30
U13 treningskamp 3 / 2
U13  
Lør 28 Sep
kl 13:00 - 15:00
Kickoff Hockey / Innebandy
Ullensaker Issportklubb  
Søn 29 Sep
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 29 Sep
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 29 Sep
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 29 Sep
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 29 Sep
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 29 Sep
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 29 Sep
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 29 Sep
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 30 Sep
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 30 Sep
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 30 Sep
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Man 30 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 30 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 30 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 30 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 30 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 30 Sep
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 30 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 1 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 1 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Tir 1 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 1 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 1 Okt
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 1
U16  
Tir 1 Okt
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 1 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 1 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 2 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 2 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 2 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 2 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 2 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 2 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 2 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 2 Okt
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
Ons 2 Okt
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 2 Okt
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 3 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 3 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Tor 3 Okt
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 3 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 3 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 3 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 3 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 3 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 4 Okt
kl 16:00 - 17:20
U16 - gard 2
U16  
Fre 4 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 4 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
U10  
Fre 4 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 4 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 4 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
Fre 4 Okt
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
U18  
Fre 4 Okt
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 5 Okt
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 5 Okt
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
U11  
Søn 6 Okt
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 6 Okt
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 6 Okt
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 6 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 6 Okt
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 6 Okt
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 6 Okt
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 6 Okt
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 7 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 7 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 7 Okt
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
Man 7 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 11 Apr
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
JU16  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 15:30 - 16:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills&P-skate gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:30 - 19:20
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:00 - 18:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 19:00 - 20:50
B-laget kamp - gard 4 og 1
B-laget  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 15:30 - 16:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 14:30 - 15:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 14:30 - 15:20
JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 12:00 - 14:20
U10 - gard 4 & 2
U10  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp -gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp -gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 17:00 - 18:50
U13 - kamp gard 4 & 2
U13  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 16:00 - 16:50
SAS - gard 1
Utleie  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 15:00 - 15:50
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 13:00 - 14:50
U13 kamp - gard 4 og 2
U13  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 12:50
Skøyteskole - gard 1&3
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 11:00 - 11:50
Hockeyskole - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 10:00 - 10:50
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
U10  
  Les mer  
Fre 5 Apr
kl 20:00 - 21:00
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 5 Apr
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Fre 5 Apr
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 5 Apr
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
JU16  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 15:30 - 16:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills&P-skate - gard 2&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:40 - 18:20
Skøyteskole - gard 1&2
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 17:40
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 21:00 - 21:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 20:00 - 20:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 17:30 - 18:50
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 15:00 - 16:00
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 13:15 - 14:15
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 10:15 - 11:15
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Søn 31 Mar
kl 09:00 - 10:00
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 17:30 - 18:30
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 16:15 - 17:15
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 14:15 - 15:15
JU13 kamp
JU13  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 13:00 - 14:00
JU13 Ullensaker-VIF
JU13   Ishockey  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 13:00 - 14:00
JU13 kamp Ullensaker-VIF
JU13  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 12:00 - 12:50
Skøyteskole - gard 1&3
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 11:00 - 11:50
Hockeyskole - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 10:00 - 10:50
U8 gard 4
U8  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
U10  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 20:00 - 21:00
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 4
JU16  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
JU16  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 15:30 - 16:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 18:30 - 19:20
Norgeshus, gard 3
Utleie  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 17:40 - 18:20
Skøyteskole - gard 1&2
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 17:00 - 17:40
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 21:00 - 21:50
Veteran - gard 1
Veteran  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 19:00 - 20:50
B-laget kamp - gard 4 og 2
B-laget  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 18:00 - 18:50
Vi over 40 > Vi over 40 - gard 4
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 16:00 - 17:50
Damelaget - gard 1&3
Damelaget  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 13:45 - 15:50
U11 kamp - gard 4 og 2
U11  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 10:00 - 13:30
Isvedlikehold
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 16:00 - 16:50
SAS - gard 1
Utleie  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 15:00 - 15:50
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 13:00 - 14:50
U13 kamp - gard 4 og 2
U13  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 12:00 - 12:50
Skøyteskole - gard 1&3
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 11:50
Hockeyskole - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 10:50
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 2
U10  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 20:00 - 21:50
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 19:30 - 20:20
A-lag gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
JU16  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 15:30 - 16:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Ons 20 Mar
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 19:30 - 20:20
Kunstløp - gard 4
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills&P-skate - gard 2&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:40 - 18:20
Skøyteskole - gard 1&2
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:00 - 17:40
Hockeyskole - gard 4
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 19 Mar
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 17 Mar
kl 21:00 - 21:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 17 Mar
kl 20:00 - 20:50
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 17 Mar
kl 19:00 - 19:50
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  

Aktiviteter idag

Se alle

Upcoming Events

Levert av IdrettenOnline