Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Søn 20 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 20 Okt
kl 15:00 - 17:30
A-laget seriekamp – gard 4 og 1 Nesøya
A-laget  
Søn 20 Okt
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 20 Okt
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 20 Okt
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 21 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 21 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 21 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 21 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 21 Okt
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 21 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 22 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 22 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 23 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 23 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 23 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 23 Okt
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 24 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 24 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 25 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 25 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 25 Okt
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 26 Okt
kl 12:00 - 13:20
U11 - Seriekamp gard 3 / Kongsvinger 1
U11  
Lør 26 Okt
kl 14:00 - 15:20
U13 Seriekamp 3 / Holmen 2
U13  
Søn 27 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 27 Okt
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 27 Okt
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 27 Okt
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 28 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 28 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 29 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 29 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 29 Okt
kl 21:30 - 23:00
Veteran seriekamp 3 / Gamle Oslo Rullators 1
Veteran  
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 30 Okt
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 31 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 31 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 31 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 31 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 31 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 31 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 1 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 1 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 1 Nov
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 2 Nov
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 2 Nov
kl 13:00 - 13:50
U14 - gard 4
U14  
Lør 2 Nov
kl 16:00 - 17:20
U13 Seriekamp 3 / Comet 2
U13  
Søn 3 Nov
kl 19:00 - 21:20
B-Laget Seriekamp gard 4 / Ski 2 gard 2
B-laget  
Søn 3 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 4 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 4 Nov
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 4 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 5 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 5 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 5 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 6 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 6 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 6 Nov
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 6 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 7 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 7 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 7 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 7 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 7 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 7 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 8 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 8 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 9 Nov
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 9 Nov
kl 13:00 - 13:50
U14 - gard 4
U14  
Lør 9 Nov
kl 14:00 - 15:50
U14 Seriekamp 4 / Holmen 1
U14  
Søn 10 Nov
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 10 Nov
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 10 Nov
kl 14:00 - 16:20
JU16 Seriekamp 3 / Storhamar 2
JU16  
Søn 10 Nov
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 10 Nov
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 10 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 11 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 11 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 12 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 12 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 13 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 13 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 13 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 13 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 13 Nov
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 13 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 14 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 14 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 14 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 14 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 14 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 14 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 15 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 15 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 15 Nov
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 16 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 16 Nov
kl 12:00 - 13:50
U14 Seriekamp 4 / Kongsberg 1
U14  
Lør 16 Nov
kl 14:00 - 14:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 16 Nov
kl 16:00 - 17:50
U14 Seriekamp 3 / Kongsberg 1
U14  
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:20
A-laget seriekamp – gard 4 og 2 Grüner 2
A-laget  
Søn 17 Nov
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 17 Nov
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 17 Nov
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 17 Nov
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 17 Nov
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 18 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 18 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 18 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 18 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 18 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 18 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 18 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 18 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 18 Nov
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 18 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 19 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 19 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 19 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 20 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 20 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 20 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 20 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 20 Nov
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 20 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 21 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 21 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 21 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 21 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 21 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 21 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 22 Nov
kl 18:00 - 19:20
U11 - Seriekamp gard 3 / Skedsmo 1
U11  
Fre 22 Nov
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Lør 23 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 23 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 23 Nov
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 23 Nov
kl 14:30 - 15:50
U11 - Seriekamp gard 3 / Lillehammer 1
U11  
Lør 23 Nov
kl 17:00 - 19:20
U16 Seriekamp 3 / Narvik 2
U16  
Søn 24 Nov
kl 10:00 - 18:00
Reservert, U10 - minirunde
Ullensaker Flyers  
Søn 24 Nov
kl 18:00 - 18:50
Veteran - gard 1
Veteran  
Søn 24 Nov
kl 19:00 - 20:50
B-Laget Seriekamp gard 4 / Nesøya 2 gard 2
B-laget  
Søn 24 Nov
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 25 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 25 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 25 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 25 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 25 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 25 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 25 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 10 Sep
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 1
U16  
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 14:00 - 16:00
U11 Treningskamp Skedsmo gard 2-3
U11  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 11:00 - 11:50
U14 - gard 4
U14  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 4
JU16  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
U10  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 17:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
  Les mer  
Søn 1 Sep
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 4
Veteran  
  Les mer  
Søn 1 Sep
kl 19:30 - 20:20
Over 40 - gard 2
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 1 Sep
kl 18:30 - 19:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 17:55 - 19:20
JU16, SIL/1 - Wildcats/Østlandsjenter/3
JU16  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 12:35 - 13:55
JU16, SIL/1 - VIF/3
JU16  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 21:15 - 22:30
JU16, VIF/2 - Wildcats/Østlandsjenter/3
JU16  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
U14  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 1
U14  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 3
U16  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 4
U14  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 21:00 - 21:50
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 20:00 - 20:50
Over 40 - gard 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 18:00 - 18:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 17:00 - 17:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 18:30 - 19:20
U14 - gard 4
U14  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
U10  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 17:30 - 18:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 15:50 - 17:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 1
U14  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 20:30 - 21:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
U14  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
U13  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 1
U13  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 1
U14  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 2
JU16  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard ?
U12  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U10  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 19:30 - 20:20
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 16:30 - 17:30
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 13:00 - 14:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 10:00 - 11:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 16:30 - 17:30
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 13:00 - 14:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 17:30 - 21:20
Åpen is / Flyers
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:00 - 21:20
Seniorhæpping, Jan Tore
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:50 - 19:50
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U12  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:50 - 19:50
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U13  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
3 on 3 - U10 & U11
U10  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
3 on 3 - U10 & U11
U11  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U15-16
U15  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U10  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U12  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U13  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U10 & U11
U11  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U10 & U11
U10  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U15-16
U15  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U10  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 20:30 - 22:30
Seniorhæpping, Jan Tore
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 19:30 - 20:20
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 16:30 - 17:30
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 14:30 - 15:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 13:00 - 14:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 11:30 - 12:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 16:30 - 17:30
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 14:30 - 15:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 13:00 - 14:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 11:30 - 12:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 18:30 - 19:20
Skills U13-U18
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 17:30 - 18:20
Skills U9-U12
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 21:40 - 22:30
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:30 - 21:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 19:20
JU10 & JU13
JU16